popielata linia pozioma

Microsoft dla edukacji

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

dyplom dzieci nauczycielka

Toruńskim szkołom i przedszkolom udało się zebrać w tym roku ponad 257 ton makulatury. Podsumowanie akcji odbyło się 24 czerwca 2021 na Rynku Staromiejskim. Prezydent Michał Zaleski wręczył symboliczne czeki zwycięskim placówkom. Nasza szkoła zdobyła nagrodę finansową w wysokości 7500 zł. Do zwycięzców indywidualnych trafiły bony upominkowe o wartości 50 zł. W uroczystym finale akcji naszą szkołę reprezentowali najaktywniejsi w zbiórce uczniowie, koordynator p. Anna Moczulska oraz p. wicedyrektor Anna Barwik.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy niezwykle aktywnie przyłączyli się do akcji zbierania makulatury, propagując ideę ochrony środowiska i przyczyniając się do odniesienia sukcesu przez naszą szkołę.

Nagrody finansowe mogą być przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych i wyposażenie sal lekcyjnych. Następna edycja zostanie ogłoszona po wakacjach. A my już dziś zachęcamy nasze dzieci i rodziców do ponownego włączenia się w zbiórkę i przynoszenia makulatury do szkoły. Dziękujemy Wam serdecznie!!!

Zdjęcia na profilu szkoły na FB.