dzieci klasa malowanie

15.09.2021r. uczniowie klasy 2b wyruszyli ze szkoły na lekcję, która odbyła się terenie kolejowego Dworca Głównego w Toruniu. Tam dzieci zwiedziły nowoczesny i zabytkowy budynek dworca, zobaczyły stare lokomotywy i nowoczesne pociągi. Ta nietypowa lekcja pozostawiła w umysłach uczniów wiele kolorowych i niezapomnianych obrazów. Dlatego następnego dnia, wszyscy z ogromnym zaangażowaniem przelali swoje wspomnienia na duży arkusz papieru. Uczniowie pracowali w grupach, których skład sami ustalili. Pracowali techniką „kolażu”. W szybkim tempie powstawały niesamowite obrazy. Bardzo dobra współpraca uczniów, porozumienie, analizowanie i wdrażanie różnych pomysłów zaowocowały niesamowitą wystawą, którą można podziwiać na holu II pięta. A jak powstawały prace uczniów, można zobaczyć na zdjęciach. Zapraszamy do ich obejrzenia. Naprawę warto na nie choćby zerknąć!

Więcej na profilu szkoły na FB.