Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

lekcjacsaiu 2016

10 listopada z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości klasa 2a miała okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji. Lekcja ta miała miejsce w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu.

Celem wycieczki było poznanie pracy żołnierzy oraz obejrzenie specjalistycznego sprzętu wojskowego. W promieniach listopadowego słońca dzieci z uwagą przysłuchiwały się ciekawym opowieściom żołnierzy. Po powrocie do szkoły temat: „Jak być prawdziwym patriotą?” wydał się bliższy.