uczeń gratulacje uścisk mężczyzna

Piotr Szulc – uczeń klasy 8d odniósł kolejny sukces szachowy. 13 października uczestniczył w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Szachowym SzachMaks. Jest to jedyny w Polsce konkurs przedmiotowy z szachów. Konkurs Szach Maks, to nie jest typowy turniej szachowy w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. W SzachMaksie trzeba wykazać się: wiedzą szachową, spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia oraz być gotowym na niestandardowe zadania podczas rozwiązywania łamigłówek szachowych.
Piotr ukończył konkurs z wynikiem dobrym. Zajął II miejsce w województwie kujawsko-pomorskim, a ty samym znalazł się na XIX miejscu w Polsce.

Cała społeczność szkolna składa Piotrowi gratulacje. Jesteśmy dumni, że mamy w szkole takiego kolegę i ucznia.