stoliki poster prace uczniów

Ze względu na fakt, iż na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac, komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Oceniający brali po uwagę pomysł, estetykę, walory artystyczne oraz zgodność z tematyką konkursu. Ostatecznie po długich dyskusjach i naradach komisja przyznała nagrody i wyróżnienia wszystkim dzieciom. Dyplomy i nagrody otrzymali:
I miejsce - Roksana Pabjanek, Mateusz Konklewski, Mikołaj Konklewski, II miejsce - Sebastian Araszewski, Maja Niemyjska, III miejsce - Igor Abramowicz, Wojtek Abramowicz, Karol Żelazny. Wyróżnienia - Kacper Gembarski, Amelia Sękowska, Liliana Szafarkiewicz, Piotr Eliasz, Klaudia Laska, Milena Różańska.
Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za piękne i interesujące prace. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich talentów. Podziękowania kierujemy również do rodziców za zaangażowanie i współpracę.

Więcej na profilu szkoły na FB.