grafika niech żyją wakacje życzenia radosne dzieci plaża slońce

Up

Jadłospisy

Koszt obiadu w czerwcu będzie wynosił: dla uczniów SP: 70 zł (14 dni obiadowych).
Płatne do 31 maja na konto: 30 1160 2202 0000 0000 6172 5147, Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Dziewulskiego 41 B, 87-100 Toruń.

W tytule przelewu należy podać:

• imię i nazwisko dziecka,
  • klasę do której uczęszcza,
  • okres za jaki została dokonana wpłata.

UWAGA!!!

Uczniowie odbierają karty obiadowe u intendenta w pok. 113 po uprzednim okazaniu potwierdzenia wpłaty w formie papierowej lub elektronicznej (na telefonie). Rodzice mogą również przesłać potwierdzenie wpłaty za obiady na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rezygnację z posiłku proszę zgłaszać najpóźniej tego samego dnia do godziny 9:00 dzwoniąc pod numer telefonu 56 648 51 28 w. 6 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obiady niezgłoszone nie będą odliczane. Zwrot za absencję ucznia następuje przy kolejnej opłacie abonamentu.