Rekrutacja uzupełniajaca do oddziałów przedszkolnych

Szanowni Państwo!

Publikujemy listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w SP 31 w naborze uzupełniającym (załącznik)

Dyrektor SP 31

Adam Orgacki

List Prezydenta Miasta Torunia skierowany do uczniów toruńskich szkół

Zapraszamy do przeczytania listu Prezydenta Miasta Torunia skierowanego do uczniów toruńskich szkół. Link do dokumentu.

Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 31 z dnia 29 kwietnia 2020 r.

W związku z otwarciem obiektów sportowych w dniu 4 maja 2020 r., przekazuję Państwu harmonogram funkcjonowania "Orlika" oraz  boiska  szkolnego w SP 31 pod nadzorem animatora i pracowników szkoły.

Dyrektor SP 31
Adam Orgacki

harmonogram orlik

Informujemy, że Rada Rodziców na ostatnim zebraniu we wrześniu podjęła uchwałę o ustanowieniu w naszej szkole dobrowolnej wpłaty na Fundusz Rady Rodziców w wysokości 25 zł rocznie. Jest możliwość wpłacania większej kwoty. Rodzina posiadająca w naszej szkole więcej niż jedno dziecko, może zapłacić jedną składkę.
Pieniądze będą przeznaczone na: wycieczki, nagrody, imprezy i projekty szkolne, wzbogacenie bazy dydaktycznej i wyposażenia szkoły w ponadstandardowe inwestycje oraz inne rzeczy, związane ze wspieraniem działalności statutowej szkoły.

Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców:
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 31 w Toruniu, 87-100 Toruń, ul Dziewulskiego 41b
69 9511 0000 0052 8556 2000 0010
W tytule prosimy wpisywać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.
Informujemy, że składkę będzie można również zapłacić gotówką na zebraniach rodziców u skarbników.
Najbliższe zebranie odbędzie się 6.11.2019.