kuchnia uczniowie stół warzywa chleb chłopiec z papryką w dłoni

Klasa 1b włączyła się w obchody Światowego Dnia Zdrowia. Były pogadanki, zabawy, twórcze karty pracy, tworzone w OK zeszycie oraz postanowienia. Najciekawszy punkt obchodów to zdecydowanie samodzielne wykonanie zdrowych kanapek, które zostały przygotowane w szkolnej pracowni kulinarnej, wyposażonej dzięki projektowi Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlości

grafika zadowoleni uczniowie przybory szkolne globus

Na naszej stronie internetowej oraz profilu na FB pojawiła się nowa grafika - zdjęcie profilowe szkoły.

Sesja zdjęciowa odbyła się w pracowni fotograficznej wyposażonej w sprzęt zakupiony przez szkołę w programie Laboratoria Przyszłości. Opracowanie graficzne wykonano z pomocą oprogramowania, które również pochodzi z tego programu.

Pracownia wyposażona ze środków projektu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlości

dziewczynka chłopiec szycie na maszynie

W naszej pracowni krawieckiej mają okazję wykluwać się wielkie talenty odzieżowe. Kto wie może to przyszli wielcy kreatorzy mody? Nawet jeśli nie to zawsze warto poznawać nowe zawody i pomnażac swoje umiejętności.

Pracownia wyposażona ze środków projektu Laboratoria Przyszłości.

uczniowie kuchnia warsztaty

Grudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków i ich zapachem. Uczniowie klas 5 i 6 postanowili trochę tego magicznego, świątecznego zapachu wnieść do naszej szkoły.