popielata linia pozioma

uczniowie papierowe słoneczniki na głowach

Sztuka jest ważnym elementem naszego życia, wyrazem naszych uczuć. To dzięki niej zmienia się nasz sposób patrzenia na otaczający świat. Uczniowie naszej szkoły także nie pozostają obojętni na urok sztuki, dlatego tak chętnie przystąpili do udziału w projekcie "Żywe obrazy".

Głównym celem zadania było stworzenie żywych obrazów, czyli rekonstrukcji dzieł malarstwa przy udziale ludzi przedstawiających postawą, ubiorem i mimiką daną scenę z autentycznych obrazów. Wielu z nich podjęło trud samodzielnych poszukiwań. Uczniowie wykazali się talentem aktorskim, a także niesamowitą kreatywnością.

Fotografie powstały w szkolnym studio fotograficznym, zakupionym z programu Laboratorium przyszłości.

Więcej informacji: link.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlości