popielata linia pozioma

grafika niech żyją wakacje życzenia radosne dzieci plaża slońce

 

 

Punkt konsultacyjny

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców uczniów naszej Szkoły, a także osób zainteresowanych, przy Fundacji "Blisko Dziecka" działa Punkt Konsultacyjny. Istnieje możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z Dyrektorem Szkoły, nauczycielami pracującymi w SP nr 31 (neurologopedą, terapeutą pedagogicznym, pedagogiem, terapeutami organizującymi kształcenie integracyjne). Udzielamy rodzicom informacji na temat specyfiki ASD, dalszej diagnozy i możliwości wyboru placówek edukacyjnych.

Punkt Konsultacyjny nie jest jednostką diagnozującą, specjaliści służą wiedzą i doświadczeniem osobom szukającym wsparcia w pracy w dzieckiem bądź pokierowania do właściwych jednostek (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, lekarze specjaliści).

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr (056) 648-51-28.