Przez cały rok organizujemy wiele imprez okolicznościowych połączonych z występami dzieci, które rozwijają u przedszkolaków umiejętności recytatorskie, aktorskie i muzyczne oraz budują w nich odwagę i poczucie pewności siebie. Dzieci aktywnie uczestniczą w konkursach przez cały rok, dzięki czemu rozwijają swoje zainteresowania i uzdolnienia. Współpracujemy z rodzicami oraz instytucjami na rzecz różnych akcji tj. "Paczka dla zwierzaczka", "Przedszkolaki zbierają nakrętki", "Zbierajmy makulaturę".

W naszym przedszkolu obchodzimy tematyczne zabawy tj. "Dzień przedszkolaka", "Dzień kropki”, "Dzień Misia", "Andrzejki", "Mikołaj,  "Bal karnawałowy", "Pierwszy dzień wiosny", "Sport jest dla nas".

Na bieżąco wyposażamy nasze sale oraz bazę dydaktyczną w pomoce oraz materiały, a także zabawki.

dzieci scenadzieci Mikołaj święta

chłopiec skrzynka poczowadzieci zabawki zabawa

dzieci w przebraniachdzieci ratownik pokaz

dzieci warzywa owocedzieci w przebraniach bal