Komunikat Dyrektora Szkoły - Dni wolne od zajęć dydaktycznych

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Dni 14, 15, 16 oraz 17 maja 2024 r. (tj. wtorek - piątek), ze względu na egzaminy ósmoklasisty są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w SP 31. Szkoła zapewnia w tym dniu pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi klas 1-3 w godzinach 8:00 - 15:30.

Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w portierni szkoły stosownego wniosku o opiekę nad dzieckiem w wybrane dni wolne od zajęć dydaktycznych, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosku są dostępne w sekretariacie szkoły, portierni i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – do piątku 10.05.2024 r. do godz. 15:00.

globusDrodzy uczniowie, od dziś przez kolejne pięć dni zespół nauczycieli języków obcych ogłasza nowy konkurs. Ciekawe jesteśmy ile wiecie na temat różnych państw i ciekawostek z nimi związanych. W ramach konkursu codziennie na stronie fb naszej szkoły będziemy publikować jedną zagadkę, waszym zadaniem będzie znaleźć na nią odpowiedź. Swoje odpowiedzi zapisujecie codziennie na przygotowanej przez siebie karcie. Podpisane waszym imieniem i nazwiskiem karty z przygotowanymi odpowiedziami należy w poniedziałek (03.10) dostarczyć do nauczycieli języków obcych. Nagrodą za podanie wszystkich 5 prawidłowych rozwiązań będzie ocena 6 z języka obcego. Trzymamy kciuki! Powodzenia!

Zagadka na poniedziałek to: Gdzie powstaje Encyklopedia Britannica?