Komunikat Dyrektora Szkoły - Dni wolne od zajęć dydaktycznych

logo sp31 155x155

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Dni 14, 15, 16 oraz 17 maja 2024 r. (tj. wtorek - piątek), ze względu na egzaminy ósmoklasisty są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych w SP 31. Szkoła zapewnia w tym dniu pracującym rodzicom i opiekunom prawnym możliwość opieki nad dziećmi klas 1-3 w godzinach 8:00 - 15:30.

Warunkiem skorzystania z oferty jest złożenie w portierni szkoły stosownego wniosku o opiekę nad dzieckiem w wybrane dni wolne od zajęć dydaktycznych, jeśli tej opieki potrzebują.

Druki wniosku są dostępne w sekretariacie szkoły, portierni i na stronie internetowej SP 31 (do pobrania tutaj).

Termin złożenia deklaracji – do piątku 10.05.2024 r. do godz. 15:00.

dzieci stolnica warsztatyToruń piernikiem słynie... Przedszkolaki z grupy Promyczki i Pszczółki odwiedziły muzeum piernika. Oprócz zwiedzania wzięły udział w warsztatach i pilnie słuchały wskazówek jak zrobić pierniki. Wszystkim się udało i każdy wrócił do domu ze swoim własnoręcznie wykonanym piernikiem.

Więcej informacji: link.