popielata linia pozioma

Microsoft dla edukacji

COVID-19 procedury bezpieczeństwa

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 2021/2022

logo sp31 155x155Publikujemy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 31 w Toruniu.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych 2021/2022

 

 

 

 

plakat napis komunikat

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w corocznym Konkursie Interpretacji Prozy i Poezji Dziecięcej. Konkurs będzie polegał na prezentacji utworu poetyckiego o dowolnej tematyce, tym razem w formie nagrania video. Szczegóły i regulamin konkursu zostaną zamieszczone na eDzienniku, a chęć uczestnictwa należy zgłaszać do pani Doroty Szakiel na Teams do dnia 05.05.2021r.